Uued tegijad klaas-alumiiniumlahenduste maastikul!


Lariaare Alumiinium OÜ tootevalikust leiate klaasfassaadid, alumiiniumprofiilidest uksed ja aknad, lükanduksed ja päikesekaitselahendused.

Klaasfassaadid

Klaasfassaad muudab hoone välisilme elegantseks ning modernseks.

Alumiinum uksed ja aknad

Alumiiniumaknad ja uksed on väga vastupidavad nii sise kui välistingimustes

Puitalumiinium uksed ja aknad

Puitakna soojus ning alumiiniumi vastupidavus üheskoos.

Lariaare Alumiinium OÜ

Meie ettevõtte pakub oma klientidele alumiiniumprofiilidest valmistatud aknaid ja uksi, klaasfassaade, talveaedu ning erinevaid lükandsüsteeme. Lisaks maja välisilmet kaunistavatele elementidele, pakume ka siseruumideks sobilikke alumiiniumist ja täisklaasist lahendusi. Meie meeskonda kuuluvad oma ala spetsialistid ning meie põhieesmärk on pakkuda kliendile võimalikult vähese ajakulu ja mõistliku hinnaga kõrgekvaliteedilisi ja soojapidavaid tooteid. Samuti oleme alati valmis abistama nii nõustamist vajavates küsimustes kui ka sobilike terviklahenduste leidmisel. Nende teostamiseks omame ka vajalikku tootmisparki ja kaasaegset tootmispinda. Kõik meie tooted omavad CE märgistust, vastates Euroopa Liidu akende ja ustele kehtestatud tehnilistele normidele.

Kasutatavad süsteemid

Tänapäeva inimesed armastavad valgust! Möödas on see aeg kui elati pimedates rehielamutes ja tehti võimalikult väikeseid aknaid, sest aknast läks välja liiga palju sooja. Tänapäevased tehnoloogiad on andnud meile suurepärase ja valgusküllase lahenduse. Nad on muutnud klaasi vastupidavaks ning mugavaks ehitusmaterjaliks. Klaasfassaad summutab müra, on ilmastikukindel ning selle eripäraks on väga hea soojusreguleerivus – klaas laseb sooja sisse, kuid tõkestab külma.

Klaasfassaadide puhul kasutatakse vastupidavat karastatud või lamineeritud klaasi. Klaasfassaadi puhastamise muudab lihtsaks isepuhastuv klaas, mis ei haagigi mustust külge. Järjest rohkem on hakanud levima ka päikesekaitse klaasist fassaadid, mis peegeldavad päikesekiirgust tagasi ega küta seejuures tuba.

Klaasfassaadide valmistamisel kasutame kõrge kvaliteediga profiilisüsteeme kaubamärkidelt Reynaers, Schüco, Wicona. Klaasid ja klaaspaketid tarnime Pilkingtoni, AGC Flat Glass, Saint-Gobaini ning Guardiani tootevalikust.

Küsi pakkumist


Nimi (nõutav)

E-mail (nõutav)

Teema (nõutav)

Telefon (nõutav)

Teade

Manus